dołącz do nas: Platforma e-learning


O nas

Zakład Usługowo-Wytwórczo-Handlowy Elpax w Bytomiu powstał w 1989 roku i jest przede wszystkim prężnie
działającą placówką oświatową w woj. śląskim.
 

Elpax prowadzi:

  • Ośrodek Szkoleniowy
  • Szkołę Policealną
  • Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Chatka"

Nasza placówka działa w oparciu o Zezwolenie Ministerstwa Edukacji Narodowej na prowadzenie działalności oświatowej DKU - 452-958/91/TL i Wpis do Ewidencji Kuratora Oświaty 313/92. Posiada również akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty KO.ZA.AD. 42019/11/05 w zakresie prowadzenia kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.Siedziba Elpaxu mieści się w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Łużyckiej 11, w dwukondygnacyjnym budynku, w którym dawniej mieścił się Dom Kultury.

Dla naszych klientów posiadamy duży parking. Dysponujemy wieloma salami wykładowymi
ogólnymi i specjalistycznymi, a tym także aulą. Proces kształcenia wspomagany jest poprzez multimedia, w tym projektory multimedialne, odtwarzacze DVD, rzutniki i laptopy.

Wszystkie kursy oraz zajęcia w szkole i na studiach prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, posiadającą wykształcenie wyższe kierunkowe oraz uprawnienia pedagogiczne.

Nasza firma współpracuje z wykładowcami oraz nauczycielami czynnymi zawodowo, na co dzień pracujących firmach produkcyjnych, usługowych, handlowych, w urzędach, instytucjach, szkołach i uczelniach.

Elpax to dobrze zorganizowana niepubliczna placówka oświatowa, w której kształci się zarówno młodzież,
jak i osoby dorosłe. Jest to możliwe dzięki szerokiej ofercie usług szkoleniowych i oświatowych, w której każdy znajdzie ciekawą propozycję nauki dla siebie.

Wielu naszych słuchaczy po skończonym u nas kształceniu, powraca do naszej firmy, co może świadczyć o tym, że są zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć, obsługi w sekretariacie, warunków lokalowych oraz rezultatów końcowych swojego kształcenia.
Dzięki zaangażowaniu dyrekcji, pracowników, nauczycieli, wykładowców, a także innych osób, z którymi nasza firma współpracuje- Elpax cały czas się rozwija i rozbudowuje.To nie tylko zasługa wyżej wymienionych osób, bowiem do naszego sukcesu przyczyniają się również słuchacze kursów, a także uczniowie naszych szkół
i studiów.