Info rodzic

Zapisz swoje dziecko już dziś!

 
Zgłoszenie dziecka do przedszkola odbywa się poprzez pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie dostarczenie go do przedszkola. Przy zapisie dziecka do Przedszkola jest pobierana jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 150 zł. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy z rodzicem/prawnym opiekunem.
 
Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Głowna rekrutacja dzieci rozpoczyna się w  marcu, ze względu na fakt, że nowe grupy wiekowe tworzą się z rozpoczęciem nowego roku szkolnego we wrześniu. Możliwe jest jednak dopisanie dziecka do istniejących grup wiekowych przez cały rok kalendarzowy, jeżeli są wolne miejsca w grupach.

 
NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

 
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Słoneczna Chatka w Bytomiu ogłasza nabór do Przedszkola na nowy rok szkolny 2018/2019.
 
Rekrutacja odbędzie dwuetapowo:
I etap - rekrutacja wewnętrzna
W dniach 12 luty - 23 luty 2018 karty kontynuacji uczęszczania dziecka do Przedszkola mogą składać rodzice dzieci już chodzących do naszego Przedszkola.
 
II etap
3 marzec - Dzień Otwarty Przedszkola w godz. 11.00 - 14.00. Podczas dnia otwartego będzie można obejrzeć Przedszkole, zapoznać się z ofertą oraz pobrać kartę zapisu dziecka do Przedszkola,
od 5 marca od godz. 8.00 - rozpocznie się rekrutacja na pozostałe wolne miejsca w Przedszkolu. Rekrutacja będzie obejmowała dzieci z rocznika 2015,2014,2013,2012. 
 
W pierwszej kolejności do Przedszkola są przyjmowane dzieci już uczęszczające do Słonecznej Chatki oraz ich rodzeństwo. W następnej kolejności do Przedszkola są przyjmowane dzieci według kolejności zgłoszeń i wolnych miejsc dla danych roczników.
 
Pełna oferta Przedszkola jest dostępna z zakładce OFERTA.
  Przedszkole czynne od godz. 6.00-19.00