Info rodzic


Aktualności

05.08.2017

​TYDZIEŃ ADAPTACYJNY 28.08 -01.09. 2017

​TYDZIEŃ ADAPTACYJNY 28.08 -01.09. 2017Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na zajęcia organizowane w ramach tygodnia adaptacyjnego. Jak, co roku do naszego grona Przedszkolaków dołączą nowe dzieci. Z radością je przywitamy w Słonecznej Chatce.
Tydzień adaptacyjny jest okazją do przejścia przez okres adaptacji dziecka w Przedszkolu w łagodniejszy sposób. W tym czasie rodzic towarzyszy swojemu dziecku w przekraczaniu progu Przedszkola i zapoznawaniu się z regułami jakimi rządzi się dzień tu. Poznamy nowe koleżanki oraz kolegów, panie, zabawki, swój znaczek i wiele innych, ważnych spraw. Dziecko dowie się, że rodzic zawsze po nie przyjdzie, a czas w Przedszkolu będzie wspaniałą, twórczą zabawą.
Do wspólnych zajęć zapraszamy wszystkich nowych rodziców, ale także rodziców dzieci, których pociechy są już naszymi Przedszkolakami dłużej. Nowy rok szkolny to nowe wyzwania.
Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku ( 28.08 - 01.09) w godzinach 9.00 - 11.30. O godzinie 11.00 będzie podana wszystkim dzieciom zupka. Ważne, żeby w tym pierwszym dniu przynieś do Przedszkola wygodne kapcie. Rodziców też prosimy o obuwie zmienne. I nie zapomnijcie wziąć ze sobą najważniejszego - dobrego humoru :)
Do zobaczenia

powrót