Platforma e-learning

Podwyższ swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach

Realizujemy kursy i szkolenia z wolego naboru
oraz dla placówek i zakładów pracy zgodnie
z ich zamówieniem.
Kliknij i pobierz potrzebne
formularze zgłoszeniowe:


Dokumenty
Każdy chce wykonywać pracę swoich marzeń. Kursy kwalifikacyjne (Katowice), które są w naszej ofercie przyczynią się do zrealizowania owych pragnień. Jak wiadomo Katowice to jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, gdzie popularnym zawodem przechodzącym z pokolenia na pokolenie jest górnik. Dlatego mamy kurs kwalifikacyjny np. Technik Górnictwa Podziemnego itp. Potrzebne dokumenty i formularz zgłoszeniowy uczestnik może pobrać z naszej firmowej strony internetowej.
Kurs trwa 8 miesięcy i jest to czas, w którym nasi wykwalifikowani i doświadczeni wykładowcy należycie przekażą wymaganą wiedzę, popartą doświadczeniem. Jeżeli chcesz kontynuować tradycje rodzinne, nie pozostaje nic innego niż zapisać się na ww. kurs. Wprawdzie górnik to zawód trudny, niebezpieczny, ale szanowany i  z ogromnymi tradycjami. Nasi słuchacze, którzy wybrali tę ścieżkę kariery są zadowoleni i usatysfakcjonowani. Wszystkie oferowane przez nas kursy kwalifikacyjne są wysokiej jakości i są na wysokim poziomie.
 • TECHNIK GÓRNICTWA PODZIEMNEGO

  czas trwania: 1,5 roku
   dwie kwalifikacje:
  M.11 eksploatacja złóż podziemnych - 1 rok
   M.39 organizacja i prowadzenie eksploatacji złóż podziemnych - 0,5 roku lub 2 miesiące wakacyjne

  Każdy chce wykonywać pracę swoich marzeń. Kursy kwalifikacyjne, które są w naszej ofercie przyczynią się do zrealizowania owych pragnień. Jak wiadomo Katowice to jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, gdzie popularnym zawodem przechodzącym z pokolenia na pokolenie jest górnik. Dlatego mamy kurs kwalifikacyjny np. Technik Górnictwa Podziemnego itp. Potrzebne dokumenty i formularz zgłoszeniowy uczestnik może pobrać z naszej firmowej strony internetowej.

  Kurs trwa 8 miesięcy i jest to czas, w którym nasi wykwalifikowani i doświadczeni wykładowcy należycie przekażą wymaganą wiedzę, popartą doświadczeniem. Jeżeli chcesz kontynuować tradycje rodzinne, nie pozostaje nic innego niż zapisać się na ww. kurs. Wprawdzie górnik to zawód trudny, niebezpieczny, ale szanowany i z ogromnymi tradycjami. Nasi słuchacze, którzy wybrali tę ścieżkę kariery są zadowoleni i usatysfakcjonowani. Wszystkie oferowane przez nas kursy kwalifikacyjne są wysokiej jakości i są na wysokim poziomie.

 • OPIEKUN MEDYCZNY

  czas trwania: około 8 miesięcy
   1 kwalifikacja
   Z.4 świadczenie usług opiekuńczych osobie chorej i niesamodzielnej